Dünya bu transparan tulumu konuşuyor! Büyük beden model ağızları açık bıraktı

Dünya bu transparan tulumu konuşuyor! Büyük beden model ağızları açık bıraktı

Londra Moda Haftası kapsamında Soho'da düzenlenen Adwoa Aboah x Revlon Live Boldly partisine olay kıyafetiyle damga vuran Hayward, cesur tulumuyla partinin önüne geçmeyi başardı.

Dünya bu transparan tulumu konuşuyor! Büyük beden model ağızları açık bıraktı - Sayfa 1

Büyük beden model Felicity Hayward, Londra'da düzenlenen bir partiye giderken görüntülendi. Londra Moda Haftasında Soho'da düzenlenen Adwoa Aboah x Revlon Live Boldly partisine katılan Hayward, cesur tulumuyla dikkat çekti. Görenlerin şaşkınlıkla izlediği Hayward, özgüveni tam bir şekilde kimseyi umursamadan kameralara poz verdi.

Dünya bu transparan tulumu konuşuyor! Büyük beden model ağızları açık bıraktı - Sayfa 2

Felicity diğer büyük beden modeller gibi gençlere bedenleriyle barışık olmaları gerektiğini söylüyor.Kendisini 'Bir modelden çok daha fazlası' olarak tanımlayan Hayward, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor, instagramda 200 bin takipçiye sahip.

Dünya bu transparan tulumu konuşuyor! Büyük beden model ağızları açık bıraktı - Sayfa 3

İngiliz model bir röportajında, "Ben kıvrımlıyım ve büyük bedendense kıvrımlı denmeyi tercih ediyorum. Bunun vücudumu daha iyi nitelediğini düşünüyorum" demişti.

Dünya bu transparan tulumu konuşuyor! Büyük beden model ağızları açık bıraktı - Sayfa 4

İngiliz model, geçtiğimiz günlerde siyah bikini giydiği bir pozunu Instagram hesabından paylaşmıştı. Felicity, bu pozuna "Benim vücudum da seninki kadar değerli" notunu düşmüştü.