BIST 4.998
DOLAR 18,82
EURO 20,31
ALTIN 1.128,47
GÜNCEL

Doğu Perinçek Kürtçe türkü söyledi

Cumhurbaşkanı adayı ve Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, bir grup gazeteciyle bir araya geldi. Doğu Perinçek gazetecilerle yaptığı görüşmede Kürtçe türkü söyledi.

Cumhurbaşkanı adayı ve Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, bir grup gazeteciyle bir araya geldi. Doğu Perinçek gazetecilerle yaptığı görüşmede Kürtçe türkü söyledi. İşte o anlar...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle