Dizi bitti Bergüzar Korel imaj değiştirdi! Son hali bomba

Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç ile birlikte rol aldıkları Vatanım Sensin dizisinin çekimlerinin bitmesinin ardından saçlarını kestirdi.

Bergüzar Korel ve eşi Halit Ergenç’in rol aldığı Kanal D dizisi ‘Vatanım Sensin’ 7 Haziran Perşembe akşamı ekran macerasını noktaladı. Dizinin final bölümünün yayınlandığı esnada paylaşım yapan Bergüzar Korel, yeni imajıyla şaşırttı. Saçlarını kısacık kestiren Bergüzar Korel’in yeni imaj, en az dizinin finali kadar konuşuldu. Geçtiğimiz günlerde de Siyah Beyaz Aşk’ın başrol oyuncusu Birce Akalay, final çekimi ardından saçlarını kısacık kestirmişti.

İMAJ DEĞİŞTİRDİ: Başrollerini Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in paylaştığı 'Vatanım Sensin' ekrana veda etti. Dizinin dün akşam ekrana gelen final bölümü geceye damgasını vurdu. 'Vatanım Sensin' ekibi son bölümü dizi platosunda hep birlikte izledi. Keyifli anların yaşandığı veda yemeğinin en dikkat çeken ismi Bergüzar Korel oldu. Uzun saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz oyuncu, imaj değiştirdi. Korel'in yeni hali çok beğenildi.

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI esraerol_tekyurek - Yüz güzel olunca her şey yakışıyor ertekin.p - Çok seviyorum sizi güzel aile maşallah her daim mutlu olun. Diziniz muhteşemdi. munire_senat - Çok yakışmış bayılıyorum size maysamq2018 - Size her şey yakışıyor çok güzelsiniz yilmazdelila - Bayıldım saçlarınıza. Çok yakışmış. Çok tatlısınız. Bende sizin kadar kısa kestirdim. Yazın kısa saç kullanmak büyük kolaylık büyük rahatlık. samara_zulumbekova - Harikasınız çok güzelsiniz her zamanki gibi hep yüzünüz gülsün aysegulkilinc76 - Çok yakışmış, sevgiler pinarturgutcengiz - O kadar güzelsin ki her şey sana fazlasıyla yakışıyor. suzan_meric - Harika olmuş