Diriliş Ertuğrul'un Halime'si Esra Bilgiç'in eski haline bakın

Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Halime karakteriyle ünlü olan, Gökhan Töre'nin eşi Esra Bilgiç'in eski hali görenleri şaşırtıyor. Yüzündeki değişimle dikkat çeken Esra Bilgiç'in eski haline gelin birlikte bakalım...

Hayatlarımıza Halime Sultan olarak girdi. Ardından Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre ile evlendi. Tabi ki Esra Bilgiç'ten bahsediyoruz. Göz alıcı güzelliği ile ekranlarda daha şimdiden kendine kalıcı bir yer edinen Esra Bilgiç, Diriliş Ertuğrul kariyerine devam ederken oyunculuk için iyi işlere imza atmaya devam ediyor. Esra Bilgiç bildiğiniz üzere bir süre önce Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre ile dünyaevine girmişti.

Gökhan Töre Esra Bilgiç çiftinin düğününde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan nikah şahitliği yapmıştı ve 3 çocuk sözü vermişlerdi... Güzelliği ile dikkat çeken Esra Bilgiç'in eski bir fotoğrafı ortaya çıktı ve görenler şaşkına döndü. İşte Esra Bilgiç'in eski hali.

ESRA BİLGİÇ KİMDİR? TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş "Ertuğrul" dizisinde Halime Hatun'u canlandıran Esra Bilgiç Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunudur. 14 Ekim 1992 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Esra Bilgiç doğma büyüme Ankaralıdır.

1.77 boyunda 50 kilo olan Esra Bilgiç "Halime Hatun" karakteriyle tüm yapımcıların dikkatini çekmiştir. Genç yaşına rağmen gösterdiği muhteşem oyunculuk ile gönülleri fetheden Bilgiç'in başka oyunculuk deneyimi yoktur.