BIST 114.809
DOLAR 6,86
EURO 7,76
ALTIN 396,96

Diriliş Ertuğrul'da yeni sezon bombası! Senaryo sızdı bakın neler olacak?

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizilerinin başında olan Diriliş Ertuğrul'dan beklenen haber geldi! Milyonlarca vatandaşın sabırsızlıkla beklediği dizinin yeni sezon çekimleri başladı! Bakın yeni sezonda neler olacak?

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran ve en çok izlenen dizilerin başında gelen Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm çekimlerine başlandı. Dizinin yeni sezon bölümlerinin eylül ortasında yayınlanması bekleniyor.

Peki 121. bölüm ile unutulmaz bir sezon finali yapan dizinin yeni bölümlerinde neler olacak? Diriliş Ertuğrul dizisinden beklenen haber geldi! 4 sezondur ekranın fenomen yapımlarından olan Diriliş Ertuğrul dizisi, 5. yeni sezonuyla hayranlarının karşısına geçmenin hazırlıklarını yapıyor.

5. SEZONDA NELER OLACAK: Dizinin 5. sezonunda artık hikaye Ertuğrul Gazi’den Osman Gazi’ye doğru kayacak. Osman Gazi’nin hikayesine geçişin yavaş olacağı ve 10’lu yaşlardan itibaren yansıtılmaya başlanacağı belirtiliyordu.

Diriliş Ertuğrul’un 5. sezonu hakkında bilgi veren Mehmet Bozdağ, çekimlerin Eylül ayının ortasında başlayacağı müjdesini verdi.