MEDYA

Diriliş Ertuğrul'da Sultan zehirlenerek öldürüldü!

Diriliş Ertuğrul dizisinin 108. bölümünde Selçuklu Sultanı Alaeddin zehirlenerek öldürüldü. Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde diziye katılan Burak Dakak ise Selçuklu Sultanı Alaeddin’in Mahperi Sultan’dan olan oğlu Şehzade Gıyaseddin Keyhüsrev karakteriyle seyirci karşısına çıktı.

TRT'nin Çarşamba akşamlarına damga vuran dizisi Diriliş Ertuğrul 108. son bölümüyle yine izleyiciyi ekrana kilitledi. Diriliş Ertuğrul'un dün akşam yayınlanan bölümünde Ares, Müslüman olarak Ahmed adını aldı ve Ertuğrul Bey ile birlikte hareket etmeye başladı. Sultan Alaaddin ise zehirlenerek öldürüldü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar