BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15

Diriliş Ertuğrul setinde bir lider Kadirov'un Engin Altan Düzyatan üzüntüsü

Çeçenistan Devlet Başkanı Ramzan Kadirov, İstanbul ziyareti kapsamında TRT'nin efsane dizisi Diriliş Ertuğrul Seti'ni ziyaret etti, oyuncularla tanışıp yemek yedi. Engin Altan Düzyatan'la tanışamadığı için üzüldüğünü söyledi...

Çeçenistan Cumhuriyeti lideri Ramzan Kadirov, TRT’nin ünlü dizisi 'Diriliş Ertuğrul'un setine gitti ve dizinin yapımcıları ile görüştü. İstanbul'da bazı temaslarda bulunan Kadirov, sette ziyaret ettiği Diriliş Ertuğrul oyuncularını Çeçenistan'a davet etti. Kadirov İstanbul ziyaretleri kapsamında Nusret'te et yemiş, beraberindeki heyetle birlikte İsmailağa cemaatinin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nu Beykoz'daki evinde ziyaret etmişti.

VKontakte hesabından açıklama yapan Çeçenistan lideri Ramzan Kadirov, Türkiye’de ülkesinde çok popüler olan Diriliş Ertuğrul dizisinin setini görme fırsatı bulduğunu belirtti.

Kadirov, "Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ ile işbirliğini konuştuk. Dizinin ileriki bölümlerinde Çeçen müziğini kullanmak istediğini söyledi. Görüşmenin sonunda oyuncu ve yapımcı ekibi Çeçenistan’a davet etti. Davetimi memnuniyetle kabul edip gelecek bahar ziyarete gelme sözü verdiler" ifadelerini kullandı.