BIST 1.441
DOLAR 8,43
EURO 10,18
ALTIN 492,97
MEDYA

Diriliş Ertuğrul 50. bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul dizisi 50. yeni bölümüyle 16 Mart 2016 Çarşamba akşamı TRT 1'de olacak. Diriliş Ertuğrul'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Diriliş Ertuğrul 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 16 Mart 2016 Çarşamba akşamı TRT 1'de...


Ertuğrul, şüphelendiği her şeyi Gümüştekin’in yüzüne karşı söylemiştir. Ertuğrul ve Gümüştekin arasında yaşanan bu gerilim, obada büyük yankı uyandırır. Bu gerilim sadece iki obayı değil, Ertuğrul ile Gündoğdu’yu da karşı karşıya getirir.


Gümüştekin, yaşananlardan sonra kızı Goncagül ile Gündoğdu’nun evlenmesinin mümkün olmadığını söyler. Hayme Ana, gerçekler ortaya çıkmadan bu düğünü kendisinin de istemediğini söyleyerek Gümüştekin’e rest çeker.


Diğer yandan Aytolun ve Gümüştekin, Korkut Beyi öldürmeye karar verirler. Tuğtekin’in düğün gecesinde planını hayata geçiren Aytolun, suçlu olarak da Banı Çiçek’in ismini söyler. Bütün bu yaşananlar obada bir kez daha tansiyonun yükselmesine neden olmuştur. Selcan ise Ertuğrul’a bildiği her şeyi anlatmıştır.


Ertuğrul, yaşananlara karşı neler yapacak? Bamsı ve Turgut neden dövüşürler? Ertuğrul’un Doğan’dan yapmasını istediği büyük görev nedir? Dodurga beyleri toyu niçin toplarlar? Ertuğrul’un yeni planı ne olacaktır? Aytolun ve Gümüştekin’in oyunları ortaya çıkacak mıdır? Ertuğrul ve Tuğtekin, neden karşı karşıya gelir?

Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İşte Benim Stilim'de ilginç kura çekimi!
İslami Hotel
Boğaziçi köprüsü'nde bomba alarmı trafik durdu!
Kısmetse Olur 'da kim elendi? 15 Mart 2016
CHP'li Levent Gök cenaze namazında muhabbet etti
O aracın sahibi serbest: Patlamayla hiçbir alakamız yok
Şiddetli ve ani baş ağrısı çekenler dikkat!
'Dolar Fed kararını bekliyor'
Abdülaziz Bayındır hoca dillerde gece gündüz videosu
Survivor 2016 24. bölüm tanıtımı
Yorumlar