BIST 1.145
DOLAR 7,71
EURO 9,05
ALTIN 468,56
MEDYA

Diriliş Ertuğrul 47. bölüm - Son sahneler

Diriliş Ertuğrul 47. son bölümü final sahneleri... Diriliş Ertuğrul'da bu hafta 24 Şubat 2016 Çarşamba akşamı yayınlanan 47. son bölümünde neler oldu?

Diriliş Ertuğrul 24 Şubat 2016 Çarşamba akşamı yayınlanan 47. son bölümünün final sahneleri...


Gündoğdu, Selcan’ı kurtarmış, Noyan’ı esir almıştır. Selcan, Gündoğdu’nun kendisini kurtarmasından çok mutlu olmuştur. Bu zaferin gerçekleşmesinde büyük payı bulunan Hamza, Noyan tarafından şehit edilmiştir. Gündoğdu, Noyan’ı bütün obanın önünde infaz etmek için obaya getirmiştir. Bu infazın diğer Türkmen boylarına güç ve cesaret vermesini amaçlamıştır. Obada yaptığı konuşma, büyük bir coşku meydana getirmiştir. Noyan ise bütün yaşadıklarına rağmen tehditler savurmaya devam etmektedir.


Noyan’ın infazı gerçekleşecek midir? Sadettin Köpek obaya neden gelmiştir? Sadettin Köpek’in getirdiği haberin etkisi ne olacaktır? Tangut’un gizli planı nedir? Gördüğü olay Ertuğrul’u nasıl etkileyecektir? Hem Kayılar’ın hem Oğuzlar’ın geleceğini belirleyecek bu olay nedir? Sungur Tekin’in toyda beylere açıkladığı sır nasıl bir etki yaratacaktır? Tuğtekin niçin babasına kızıp toyu terk edecektir? Saadettin Köpek Sungur Tekin ve Gümüştekin’le ayrı ayrı hangi konuda konuşur?

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar