MEDYA

Diriliş Ertuğrul 43. bölüm - Son sahneler

Diriliş Ertuğrul 43. son bölümü final sahneleri... Diriliş Ertuğrul'da bu hafta 27 Ocak 2016 Çarşamba akşamı yayınlanan 43. son bölümününde neler oldu?

Diriliş Ertuğrul 27 Ocak 2016 Çarşamba akşamı yayınlanan 43. son bölümününde Noyan’ın mekânına yapılan baskın nasıl sonuçlar doğuracaktır?


Tuğtekin, beklenmedik bir şekilde obaya dönüp her şeyi açıklamıştır. Bu durum aynı zamanda uzun süreden beri iki oba arasında olan kırgınlıkları ve sürtüşmeleri sona erdirmiş, obada huzur hâkim olmuştur. Kayı ve Dodurga boyları arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışma, Noyan’ın planlarını bozmuştur.


Bütün bu durumları ön gören Ertuğrul’un yeni hamleleri neler olacaktır? Noyan’ın mekânına yapılan baskın nasıl sonuçlar doğuracaktır? Ertuğrul’un kervansarayda buluşacağı kişi kimdir? Ertuğrul’la buluşan kişinin getirdiği emanet nedir? Ertuğrul’dan hangi konuda yardım ister? Noyan’ı şok edecek olay nedir? Selcan, Banı Çiçek’ten nasıl bir istekte bulunur? Ertuğrul obaya kimi getirir? Rahman’ı kendisini bekleyen büyük tehlikeler karşında nasıl hareket edecektir?

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 1 yorum