MEDYA

Diriliş Ertuğrul 40. bölüm - Son sahneler

Diriliş Ertuğrul 40. son bölümü final sahneleri... Diriliş Ertuğrul'da bu hafta 30 Aralık 2015 Çarşamba akşamı yayınlanan 40. son bölümününde neler oldu?

Diriliş Ertuğrul 30 Aralık 2015 Çarşamba akşamı yayınlanan 40. son bölümününde Toyda, Ertuğrul’u nasıl bir sonuç beklemektedir?


Ertuğrul’un obadaki hainin Kocabaş olduğunu ortaya çıkarmak için yaptığı plan, Gökçe’nin her şeyi Tuğtekin’e söylemesiyle bozulmuştur. Noyan’ın en başından beri istediği olmuş, Kayı ve Dodurga boyları artık düşman hale gelmişlerdir. Gümüştekin ve Aytolun’un ihtirasları obayı gün geçtikçe tehlikeye sürüklemektedir. Kayı ve Dodurga boyları arasında alevlenen düşmanlığı ve yükselen tansiyonu fırsat bilen Noyan, şimdi yeni planların peşindedir.


Obadaki haini ortaya çıkarmaya çalışırken Tuğtekin ve alplerinin katili olarak gösterilen Ertuğrul’u neler beklemektedir? Kendisine isnat edilen suçtan dolayı yargılanmak için obaya dönen Ertuğrul’un büyük oyunu nedir? Tangut, peşinde olduğu sırrı öğrenince Noyan’a söyleyecek mi? Hayme Ana, hayatını kimin için tehlikeye atar? Düğün için gün sayan Gökçe, son yaşananlardan sonra ne yapacaktır? Obada büyük bir sarsıntı meydana getirecek olan olay nedir? 

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar