BIST 1.124
DOLAR 7,72
EURO 8,98
ALTIN 463,44
MEDYA

Diriliş Ertuğrul 38. bölüm - Son sahneler

Diriliş Ertuğrul 38. son bölümü final sahneleri... Diriliş Ertuğrul'da bu hafta 16 Aralık 2015 Çarşamba akşamı yayınlanan 37. son bölümününde neler oldu?

Diriliş Ertuğrul 16 Aralık 2015 Çarşamba akşamı yayınlanan 37. son bölümününde Noyan’ın oynadığı oyun sonucunda Ertuğrul ve Tuğtekin’i neler bekleyecek?


Ertuğrul’un ön gördüğü gibi Noyan, obaya casuslarını yerleştirerek obayı içeriden yıkmak için çalışmalarına başlamıştır. Obadaki hırs ve ihtiras kavgalarının giderek büyümesi Noyan’ın tam da olmasını istediği şeydir. Bu duruma kadınların birbiriyle olan çekişmesi de eklenince Noyan’ın iki obayı yıkma planı daha da kolaylaşmaktadır. Ertuğrul’u dinlememekle hata yaptığını anlayan annesi ve abisi, bir yandan obadaki tansiyonu düşürmek için uğraşırken diğer yandan yeni stratejiler uygulamaktadırlar.


Obadan sürgün edilen Ertuğrul yeni planlar yaparken kendisini nasıl tehlikeler beklemektedir? Noyan’ın oynadığı oyun sonucunda Ertuğrul ve Tuğtekin’i neler bekleyecek? Tuğtekin obadaki hainin kim olduğunu öğrenebilecek mi? Tuğtekin’i Noyan’ı teslim eden kim? Artuk Bey’in Ertuğrul’a, Kocabaş’ın ise obaya götürdüğü haber nedir? Selcan, Aytolun’un sırrını ortaya çıkarabilecek mi?

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar