Didem Soydan'ın 'ruh hastalığı' yorumuna Burak Özçivit'ten ilginç yanıt!

Burak Özçivit'ten henüz doğmamış bebekleri Karan'a Instagram hesabı açmalarını 'ruh hastalığı' olarak değerlendiren Didem Soydan'da ilginç bir yanıt geldi.

Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinin henüz doğmamış bebekleri Karan'a Instagram hesabı açması üzerine  ünlü manken Didem Soydan, "Vay arkadaş! Mana bulacağım ama evlat sahibi olmadık, risk alamıyorum ama bu düpedüz ruh hastalığı!" demişti. Soydan'ın bu açıklamalarına Özçivit'ten ilginç bir yanıt geldi. 

Yakın zamanda doğum yapmaya hazırlanan Fahriye Evcen, ismini Karan olarak belirlediği oğluna, Instagram hesabı açtı. Kısa sürede 78 bin takipçiye ulaşan hesap, sosyal medyanın gündemine yerleşti. Büyük çoğunluk henüz doğmamış bir bebek için açılan Instagram hesabını ve bu hesabın takip ediliyor oluşunu eleştirdi. 

Ünlü model Didem Soydan da sosyal medyada dolaşan bir hesap görselini tweetleyerek "Vay arkadaş mana bulacağım ama evlat sahibi olmadık risk alamıyorum. Ama bu düpedüz ruh hastalığı" yorumunu düştü. 

Önceki gün yüzü olduğu bir markanın yöneticileriyle bir restoranda buluşan Burak Özçivit'e mekan çıkışına gazeteciler, Didem Soydan'ın bu sözlerini hatırlattı.