Didem Soydan'ın hayalini süsleyen çılgın rakam!

Didem Soydan'ın hayalini süsleyen çılgın rakam!

Sosyal medya hesabındaki cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü manken Didem Soydan'ın 70 milyon TL'lik hayali çok konuşuldu.

Didem Soydan'ın hayalini süsleyen çılgın rakam! - Sayfa 1

Sosyal medya hesabındaki cesur paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen ünlü manken Didem Soydan, BeStyle dergisi için objektif karşısına geçti. Fotoğraf çekiminin ardından samimi açıklamalarda bulunan Soydan, "İstediğin gibi bir kadın oldun mu?" sorusuna "İstediğim kadın olmak için daha çok yolum var" yanıtını verirken ünlü mankenin 70 milyon TL'lik hayali ise dikkat çekti. İşte Didem Soydan'ın açıklamalarının satır başları;

Didem Soydan'ın hayalini süsleyen çılgın rakam! - Sayfa 2

- Kadına şiddetin arttığı şu son dönemlerde neler söyleyeceksin? - Bu konu ile ilgili söylenecek yığınla şey var. Bu konuda elimden geleni ardıma koymuyorum. Seslerini duyurmaya çalışıyorum. Takip ettiğim davalar da var, peşindeyim.

Didem Soydan'ın hayalini süsleyen çılgın rakam! - Sayfa 3

- Makyaj çekimimizde nasıl bir kadını canlandırdın? - Ağustos ayında yaptığımız Beman kapak çekiminde adından da anlaşılacağı üzere bir erkek dergisinin kapağındaydım, çok maskülen bir çekimdi. BeStyle Magazine ile tamamen doğal, ıslak saç ve neredeyse yok denecek kadar az bir makyajla, bana en yakın halimle karşınızdaydım. Bu ay için çektiğimiz makyaj çekimimde ise Gülüm’ün dediği gibi, biraz rock’n'roll havası, biraz da glam tadında olan harika bir çekim çıktı ortaya.

Didem Soydan'ın hayalini süsleyen çılgın rakam! - Sayfa 4

- Maskeler sana ne ifade ediyor? - Ben çok fazla cilt ürünü kullanan biriyim. Önceden Türkiye’de bulunmazdı, her türlü kozmetik malzemesini yurt dışından alırdık. Bu ürünler çekimlerde hayat kurtarıyor çünkü. Kısacası çok fazla maske kullanırım, hatta kendim evde de hazırlarım.