Denizin altında bisiklet sürüp tavla oynadılar

Denizin altında bisiklet sürüp tavla oynadılar

Muğla Fethiye'de bir dalış okulunun dalgıçlarından Önder Diktaş, arkadaşlarıyla deniz dibinde yaptığı bisiklet sürme ve tavla oynama etkinlikleriyle görenleri şaşırtıyor.

Denizin altında bisiklet sürüp tavla oynadılar - Sayfa 1

33 yaşındaki Önder Diktaş, 6 yıl önce hobi olarak başladığı dalışta, kısa sürede başarılı bir dalgıç oldu. Dalış turizmine katkı sağlamak isteyen Diktaş, arkadaşlarının da desteğiyle mavi suların derinliklerinde çeşitli etkinlikler yapmaya başladı. Su altında yaptığı "bisiklet sürme", "ofis ve kamp ortamı", "uyuma", "tavla oynama", "su altında evlenme" gibi etkinliklerle öne çıkan Diktaş, çektiği videolarla su altının güzelliğini herkesle paylaşıyor.

Denizin altında bisiklet sürüp tavla oynadılar - Sayfa 2

Önder Diktaş, Muğla, Fethiye'nin Türkiye'nin en güzel dalış noktalarına ev sahipliği yaptığını, bölgede herkesin dalış yapabileceği yerlerin olduğunu söyledi. Yaşadıkları heyecanı paylaşmak istediklerinden bahseden Diktaş, bu amaçla su altında farklı konuları canlandırmanın devamının geleceğinin sinyalini verdi.

Denizin altında bisiklet sürüp tavla oynadılar - Sayfa 3

İlk olarak amatörce yaptıkları etkinlikler ilgi görmeye başlayınca bunları daha da geliştirdiklerini vurgulayan Diktaş, dalışı tanıtmak amacıyla çektikleri videolara çok güzel yorumlar aldıklarını da belirtti.

Denizin altında bisiklet sürüp tavla oynadılar - Sayfa 4

Diktaş, güzel ve keyifli bir spor olan dalışı tanıtmak için etkinliklere devam edeceklerini aktararak, şöyle konuştu: