Deniz Seki sahneye çıplak mı çıktı? Transparan elbisesi şoke etti

Üsküdar'da bir mekanda sahne alan Deniz Seki, cesur kıyafetine gelen eleştirilere daha fazla dayanamayıp sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, önceki akşam Üsküdar Nakkaştepe'de bir mekanda sahne aldı. Yaklaşık 2 saat boyunca en sevilen şarkılarını canlı olarak seslendiren 48 yaşındaki şarkıcının transparan kıyafeti ise olay oldu.

Seki, Gülşah Saraçoğlu imzasını taşıyan cesur kıyafetle göz doldururken ünlü şarkıcıya sosyal medyadan tepkiler de çığ gibi yağdı. "Çıplak çıksan daha iyiydi", "Olmamış", "Kıyafetin altına astar giyeseydin" gibi yorumlara daha fazla dayanamayan Seki, Instagram hesabından bir açıklama yaparak kendisini şu sözlerle savundu; 

"Yapılan haberleri, yazılan yorumları böyle okuyorum yemin ederim. Burada mümkün olduğunca sanatın her dalıyla ilgili paylaşım yapıp üzerine konuşuyoruz. Sevgili @gulsahsaracoglu bu elbisesinde de çok büyük bir işçilik var ve bu da bir sanat...

Takdir edersiniz ki sahneye çıplak çıkacak kadar şuursuz bir kadın değilim. İçinde ki astarı görmüyor olamazsınız. Çok kırıcı yorumlarınız var. Lütfen bu kadar acımasız olmayın."