Deniz Seki dayak yiyen Berkay'a destek çıkayım derken çok fena rezil oldu

Deniz Seki dayak yiyen Berkay'a destek çıkayım derken çok fena rezil oldu

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, Arda Turan'dan dayak yiyen Berkay'a destek olmak için instagram hesabından attığı mesajla kendini rezil rüsva etti. İşte Deniz Seki'nin o hamlesi ve sonrasında yaşananlar:

Deniz Seki dayak yiyen Berkay'a destek çıkayım derken çok fena rezil oldu - Sayfa 1

Arda Turan-Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin arasındaki 'şiddet' içerikli taciz kavgasına Deniz Seki attığı bir mesajla dahil oldu. Berkay'a destek çıkmaya niyet eden Deniz Seki, bu hamlesi ile kendini rezil etti. Instagram bu olayı konuşuyor, işte yaşananlar:

Deniz Seki dayak yiyen Berkay'a destek çıkayım derken çok fena rezil oldu - Sayfa 2

Deniz Seki dayak yiyen ve burnu kırılan Berkay'a sahip çıkmak için instagram hesabından “Haberi duyduğumda şok oldum" diye başlayan bir mesaj paylaştı. Mesajında Arda Turan'ı hamile eşini aldattığı için ayıplayan Deniz Seki, 'adamlık, erkeklik bu mu' diye yazdı.

Deniz Seki dayak yiyen Berkay'a destek çıkayım derken çok fena rezil oldu - Sayfa 3

Berkay ile eşinin görselini paylayan Deniz Seki'nin mesajı aynen şöyleydi : -'Haberi duyduğumda şok oldum. Ülkemizi dünyada temsil eden birinin yapacağı bir hareket mi bu ya? Her şeyden önce dünyalar güzeli hamile eşine ayıp. Doğum yapacak kızcağız. Rezillik diz boyu. Çok ayıp ettin Arda Turan. O çok bahsettiğin adamlık, erkeklik bu değil bunu sakın unutma. Yazıklar olsun sana. Canım Arkadaşım Berkay güzel kardeşim Özlemim çok geçmiş olsun. Biliyorsunuz her zaman yanınızdayım'.

Deniz Seki dayak yiyen Berkay'a destek çıkayım derken çok fena rezil oldu - Sayfa 4

REZİL OLDU : Deniz Seki'nin evli Arda Turan'a adamlık dersi veren mesajı instagramda olay oldu. Takipçileri ona mazisini hatırlattı. Evli olan Hüsnü Şenlendirici defteri açılınca Deniz Seki rezil oldu. Seki önce söz konusu mesajı yoruma kapattı.