BIST 1.483
DOLAR 7,17
EURO 8,73
ALTIN 415,28

Demet Şener'i kızdıran soru: Bu taktiklerinize hastayım

Eski manken Demet Şener, Demet Akalın - Okan Kurt ayrılığı ile ilgili gelen sorulara "Bu taktiklerinize hastayım ama ben konuşmam ben her şeyi biliyorum." cevabını verdi.

Manken Demet Şener önceki gün Nişantaşı sokaklarında yürüyüş yaparken görüntülendi. Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, yeni tarzı ve şık görüntüsü ile dikkat çeken Demet Şener bir hayli acele içindeydi. Geçtiğimiz salı günü Beykoz Adliyesinde evliliklerine son veren Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin boşanma davası ile ilgili yöneltilen sorulara “Ben başkalarının hakkında konuşmam bana böyle sorular sormayın. “ dedi.

''BU TAKTİKLERİNİZE HASTAYIM'': Demet Akalın’ın kendisi hakkında geçmişteki "Bende onun durumunda olabilir dul kalabilirdim." sözlerinin hatırlatılması üzerine "Bu taktiklerinize hastayım ama ben konuşmam ben her şeyi biliyorum." cevabını verdi. Öte yandan Demet Şener'in önceki gün yaptığı bir paylaşımına gelen yorumu beğenmesi olay oldu. Demet Şener'in pozunun altına yapılan 'Ne demişler sen doğru dur Allah eğrinin cezasını verir. Sen çok asil bir bayansın. Senin günahını alanlar bir bir dökülüyor' yorumunu beğenmesi Demet Akalın- Okan Kurt boşanma haberlerine nasıl tepki verdiğini ortaya koydu.

''RİCA EDİYORUM'': Bu yorum 2.sayfa adresinde paylaşılınca Demet Akalın’dan tepki gecikmedi. Demet Şener'le sosyal medyada dahi yan yana gelmek istemeyen Akalın, 'Beni bu kadınla aynı sayfaya koymayın rica ediyorum' mesajını paylaştı.

HALA BOŞANAMADILAR: 2005 yılında evlenen Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın çekişmeli boşanma davası ocak ayında sonuçlanmış ve beklenen karar çıkmıştı. Ancak Şener'in kesinleşmemiş karara itiraz etmiş ve bu nedenle boşanma gerçekleşmemişti.