Demet Akbağ Zafer Çika çocukları Ali Çika kaç yaşında nerede okuyor?

Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika trafik kazası sonusu 59 yaşında hayatını kaybetti. Ailesini ve sevenlerini kahreden ölüm haberinin ardından ise Demet Akbağ ve Zafer Çika'nın tek çocukları olan Ali Çika'nın hayatı merak edildi. Peki Ali Çika kimdir, kaç yaşında ve nerede okuyor? İşte merak edilenler...

Usta oyuncu Demet Akbağ'ı 20 yıllık eşi Zafer Çika'nın zamansız ölümü yıktı. Sevenlerini ve ailesini yasa boğan ölüm haberinin ardından Zafer Çika ve oğlu Ali Çika'nın hayatı merak konusu oldu. Dillere destan bir aşk hikayesi ile evlenen Demet Akbağ-Zafer Çika çiftinin Ali adında bir çocukları var. 

İzmir'de şoförünün kullandığı araçta kaza geçiren Zafer Çika emniyet kemeri takmadığı için ön camdan yola fırladı ve tüm müdahalelere rağmen yaşamını 59 yaşında yitirdi. Geride gözü yaşlı bir evlat bırakan Zafer Çika'nın oğlu Ali Çıka'da merak edildi. 

1999 yılında hamile kaldığı için sürpriz bir şekilde Zafer Çika ile Milano'da evlenen Demet Akbağ'ın oğlu Ali Çika 20 yaşında ve babası gibi koyu bir Galatasaray taraftarı. 

Anne ve babasının ünlü olmasına rağmen ekran önüne çıkmayan ve kameralara alışık olmayan Ali Çika, sosyal medyadan ailesi ile pozlarını paylaşmayı da ihmal etmiyor.