Demet Akbağ nerede eşi Zafer Çika'nın cenazesini almaya bakın kim geldi

İZMİR'de geçirdiği araba kazasında ölen Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika otopsisi tamamlandı, cenaze namazı 14 Mart perşembe günü öğle namazını takiben kılınacak.

İZMİR'in Narlıdere ilçesinde geçirdiği araba kazası sonucu yaşamını yitiren Zafer Çika'nın otopsisi tamamlandı. Eşinin ölümü ile yıkılan Demet Akbağ, Çeşme'deki evinde yakınları tarafından teskin ediliyor. Bugün adli tıptan cenazeyi almaya ağlayarak gelen isim ailenin en yakınıydı. Demet Akbağ  eşinin cenazesinin yarın kaldırılmasına karar verdi. İşte elim kazaya ilişkin yeni bilgiler ve cenaze programı. 

Çeşme'ye giderken içinde bulunduğu pikap tipi kamyonetin şarampole yuvarlanması sonucu hayatını kaybeden ünlü sinema ve tiyatro sanatçısı Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika'nın otopsi işlemleri tamamlandı. Demet Akbağ beklenmedik ölümle perişan olurken bugün adli tıptan cenazeyi almaya Zafer Çika'nın kardeşi geldi. 

Adli tıpa girişte metanetli görünen Zafer Çika'nın kardeşi, medyanın sorularını yanıtlamadı. Zafer Çika'nın kardeşi, tabutu teslim aldığında gözyaşlarına boğuldu. 

Demet Akbağ nerede? 
Eşinin beklenmedik kaybıyla yıkılan Demet Akbağ, dün gece hastaneden ayrıldıktan sonra Çeşme'deki evine geçti. Sanatçı Demet Akbağ ve eşi Zafer Çika'nın Çeşme'nin Alaçatı Mahallesi'nde bir restoranları ve evleri bulunuyor. Zafer Çika kaza yaptığında oraya gidiyordu. Ünlü sanatçı Demet Akbağ bu evde yakınları tarafından teselli ediliyor.