BIST 1.540
DOLAR 7,52
EURO 8,97
ALTIN 409,72

Demet Akalın'ın instagramına bakın! Eşi Okan Kurt'un kızı Hira ile bile...

Demet Akalın şirketinin borçları sebebiyle Beykoz'daki villasına haciz getirip onu ele güne rezil eden eşi Okan Kurt'u 2 dakikada boşamıştı, şimdi de instagram hesabından silip attı.

Demet Akalın'ın 6 yıl süren mutlu evliliği eşi Okan Kurt'un tükenmeyen borçları sebebiyle 2 dakikada noktalandı. Kocasının arkasında durup herşeye göğüs geren Demet Akalın, eve haciz geldiğinde kızı Hira'nın söylediği bir cümleyle darmadağın oldu. Haciz memurlarının koltuklardan masaya herşeyi götürdüğüne tanık olan Hira, 'Anne ne olur köpeğimi almasınlar' deyince Demet Akalın gözyaşlarına boğuldu. İşte o anda eşi Okan Kurt'a dönen Demet Akalın 'Bizi boşa' deyip adliyenin yolunu tuttu.

Demet Akalın eşi Okan Kurt ile tek celsede, medyaya yansıyan haliyle de 2 dakikada boşandı. 6 yıllık güzel bir evlilik hacizle tükenirken bir çok kişi Demet Akalın'ın kocasının borçlarından kaçmak için anlaşmalı boşandığını iddia etti.

DEMET AKALIN SİLİP ATTI: Demet Akalın anlaşmalı boşanmayı yalanlarken instagramına girenler evliliklerinin gerçekten de bitmiş olduğuna tanık oldu. Zira Demet Akalın sosyal medya hesabında Okan Kurt'a dair ne kadar fotoğraf varsa hepsini sildi. Ünlü sanatçı eski eşinin kızı Hira ile olan resimlerini bile bırakmadı. Şu anda instagram sayfasında yedi yabancı var ama 6 yılını verdiği Okan Kurt artık yok... İşte Demet Akalın'ın 2 dakikada boşadığı Okan Kurt'un tek kalemde sildiği kareleri: