Demet Akalın'ın haciz edilen eşyalarına bakın! Eşini 2 dakikada...

Demet Akalın'ın haciz edilen eşyalarına bakın! Eşini 2 dakikada...

Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'u boşamasına sebep olan haciz işleminin detayları ortaya çıktı meğer avukatlar ünlü şarkıcının altındaki koltuğa kadar herşeyini almış.

Demet Akalın'ın haciz edilen eşyalarına bakın! Eşini 2 dakikada... - Sayfa 1

Demet Akalın ile Okan Kurt'un boşanmalarına sebep olan haciz işleminin detayları ortaya çıktı. Demet Akalın'ın Beykoz'daki süper lüks villasında çamaşır makinasından sandalyeye hemen herşey haczedildi. Demet Akalın da haciz sonrası soluğu mahkemede aldı ve kocasını 2 dakikada boşadı.

Demet Akalın'ın haciz edilen eşyalarına bakın! Eşini 2 dakikada... - Sayfa 2

DEMET AKALIN'IN EVİNDEN NELER ALINDI? : Demet Akalın' hacizle boşalan evini süper lüks döşemiş ve haberlere konu olmuştu. Kocası Okan Kurt'un işi sebebiyle gelen hacizle işte tüm o eşyalar gitti.

Demet Akalın'ın haciz edilen eşyalarına bakın! Eşini 2 dakikada... - Sayfa 3

HACİZİ KİM YAPTIRDI? : Demet Akalın'ın oturduğu koltuğu, yattığı yatağa kadar herşeyi alan Turkuaz Petrol Ürünleri AŞ oldu. Saatler süren haciz işlemi sonrası kamyonlara yüklenen eşyalar arasında, tablolar, televizyonlar, klimalar ve koltuk takımları da yer aldı.

Demet Akalın'ın haciz edilen eşyalarına bakın! Eşini 2 dakikada... - Sayfa 4

OKAN KURT'UN ŞİRKETİ BORÇ TAKTI: Demet Akalın'ın 6 yıl önce evlendiği eşi Okan Kurt, taşıma işi yapıyordu. Martaş Lojistik isminde bir şirketi olan Okan Kurt, işleri batırıp herkese borç takınca haciz memurları kapıya sıralandı.