BIST 1.101
DOLAR 7,68
EURO 8,96
ALTIN 459,17

Demet Akalın'ı Aleyna Tilki yönetiyor!

Aleyna Tilki önceki gün annesi Havva Tilki ile birlikte Aleyna’nın kullandığı araçta objektiflere takıldı. Aleyna Tilki, Demet Akalın'ın yeni şarkısı “Ses Kes“ için yönetmen koltuğuna geçeceğini ve çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Aleyna Tilki, önceki gün yeni aldığı 700 bin liralık Porsche Macan otomobiliyle yollardaydı. Güzel şarkıcı Aleyna Tilki önceki gün annesi Havva Tilki ile birlikte Aleyna’nın kullandığı araçta objektiflere takıldı. Annesi Havva Tilki ile dolaşmaya çıkan genç şarkıcı, ışıklarda karşılaştığı habercilerin röportaj teklifini geri çevirmeyip sağ şeride çekti.

Gazetecilerin röportaj teklifini aracını sağ şeride çekerek kabul eden güzel şarkıcı, Emrah Karaduman'ın stüdyosunda Demet Akalın ile buluştuklarını ve Karaduman'ın aranjörlüğünü yaptığı Akalın'ın yeni şarkısı “Ses Kes“ için yönetmen koltuğuna geçeceğini ve çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Şarkıcı, kendi klibinin de çok yakında ekranlarda dönmeye başlayacağını belirtti: “Bir önceki klibe benzese de alışılmışın dışında olan bir çalışma.”

Aleyna Tilki, hayranları için müjdeli haberi vermeyi ihmal etmedi. Güzel şarkıcı “Yönetmenliğini benim yaptığım, klibim çok yakında çıkıyor aranjörlüğünü Emrah yaptı.'' ifadelerini kullandı.