BIST 1.483
DOLAR 7,17
EURO 8,72
ALTIN 414,41

Demet Akalın'dan şok sözler "Okan'ın evde bir çöpü bile kalmadı"

Geçtiğimiz günlerde Beykoz'daki lüks villasına haciz geldikten sonra Okan Kurt'tan boşanan Demet Akalın, olay sözlerle yeniden gündeme geldi.

Eşi Okan Kurt'un abisinin Beykoz'daki lüks villayı ofisi gibi gösterdiği için Demet Akalın kendisinin aldığı ve içini dekore ettiği evine geçen hafta icra gelmişti. Evdeki koltuk takımları, buzdolabı, klimalar, tablolar ve bilgisayarlara haciz işlemi uygulanmıştı. Demet Akalın kızı Hira'nın da bir çok eşyasını alan haciz memurlarına da sitem etmişti.

HACİZDEKİ EŞYALARINI GERİ ALDI Tüm eşyaları elden giden Demet Akalın, teve2'deki '2. Sayfa' programı sunucusu Gülşen Yüksel Salt'a mesaj göndererek eşyalarını geri aldığını söyledi. Bu güzel haberi paylaşan Demet Akalın sevenlerini bir nebze mutlu etti.

"OKAN'IN EVDE BİR ÇÖPÜ BİLE YOK" Sunucuların ''Okan evdeki eşyaları aldı mı?" sorusuna cevap veren Demet Akalın, "Evde bir çöpü bile kalmadı. Her şeyini çoktan aldı" dedi.

"HİRA'NIN BAKICISIYLA KONUŞUYOR" Haciz işlemlerinin ardından 6 yıllık eşi Okan Kurt'tan boşanan Demet Akalın, eski eşi Okan Kurt'un kızı Hira hakkındaki bilgileri bakıcılarından aldığını kendisiyle konuşmadıklarını da sözlerine ekledi.