BIST 1.325
DOLAR 7,91
EURO 9,43
ALTIN 459,64

Demet Akalın'dan 'Okan Bey ile görüşüyor musun' sorusuna bomba yanıt

Demet Akalın, Beykoz'daki villasına haciz gelmesinden sonra Okan Kurt'la boşanmıştı. Demet Akalın, magazin muhabirlerinin 'Okan Bey ile görüşüyor musunuz' sorusuna bakın ne yanıt verdi.

Demet Akalın, önceki akşam kızı Hira ve arkadaş grubuyla Yeniköy’deki Fiko Ocakbaşı’na gitti. Mekan çıkışı soruları yanıtlayan Akalın, üç hafta önce boşandığı Okan Kurt, yıllardır dargın olduğu Alişan, sosyal medyada takibi bıraktığı Seren Serengil, bir dönem mahkemelik olduğu İbrahim Tatlıses ve ünlü şarkıcı Sıla hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

''EN KISA ZAMANDA DEĞİŞTİRECEĞİM'': Magazin muhabirlerinin 'Okan Bey ile görüşüyor musunuz' sorusuna cevap veren Demet Akalın, ''Arkadaşlar kızım yanımda, Okan Bey’le görüşmüyorum. Ben, eski eşim ve kızımın adının baş harflerinden oluşan DOH plakalı aracımı da en kısa zamanda değiştireceğim.'' ifadelerini kullandı

''ALİŞAN'LA BARIŞMAM'': Alişan konusuna da değinen Akalın, ''Ben adamı bildiğimden hiç barışmak istemedim. Onun hakkında bir şey söylememe de gerek yok.'' dedi.

''SEREN'LE SORUNUM OLMAZ'': ''Benim Seren’le sorunum olmaz.'' diyen Akalın, ''İlk olarak o beni sosyal medyadan çıkardı. Gülben Ergen, Sezen Aksu, Hülya Avşar beni sürekli aradı. İbrahim Bey’den Allah razı olsun. Birkaç gün boyunca beni üst üste aradı. Beni ilk arayan Sıla’ydı, şoka girdim. Kadına o kadar sallamıştım ama beni ilk o aradı, inanamadım.'' şeklinde konuştu.