BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Demet Akalın ve Okan Kurt fena yakalandı barıştılar mı?

Evliliklerini haciz işlemlerinden sonra ani bir şekilde bitiren Demet Akalın ile Okan Kurt, bir AVM'de kızlarıyla birlikte görüntülendi.

Demet Akalın, eski eşi Okan Kurt hakkında geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda yeniden barışabileceklerinin sinyalini vermişti. Çift iki hafta önce kızları Hira ile Polonezköy'e gidip arkadaşlarıyla piknik yapmıştı. Boşanmalarının ardından ilk defa birlikte görüntülenen Demet Akalın ve eski eşi Okan Kurt alışveriş yaparken görüntülendi.

Okan Kurt'un aile şirketine haciz gelmesinin ardından icra memurları Demet Akalın'ın evine gelip haciz işlemi başlatmış ve çift ani bir şekilde boşanmıştı. Eski eşini özlediğini söyleyen Demet Akalın, bu sabah Okan Kurt, çocukları Hira ile Emaar AVM’de alışveriş turu yapıp yemek yedi.

Geçtiğimiz günlerde Polonezköy'de Okan Kurt'la birlikte görüntülenen Demet Akalın, barışma iddialarına şöyle yanıt vermişti: "Nezaketimden fotoğraf çektiriyorum. Sanki senin üzerine vazife, fotoğraflarımı atak akıllı! Hira için haftada bir görüşüyorum, çok meraklı olmayın ve kendinizi bu kadar zeki zannetmeyin! Ayıptır..!"

Birlikte görüntülenmelerinin sadece kızlarından dolayı olduğunu söyleyen Akalın, kızı ve eski eşiyle alışveriş yaptıktan sonra yemek yedi.