BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30

Demet Akalın hacizden sonra evinin halini paylaştı mahvetmişler!

Demet Akalın eşi Okan Kurt'u 2 dakikada boşamasına sebep olan haciz işleminden sonra evinin halini 'ben size ne diyeyim!' sözleriyle paylaştı.

Demet Akalın 2 dakikada boşandığı eşi Okan Kurt'un borçları sebebiyle yaşadığı sıkıntılı süreçte çok zor günler yaşıyor. Kızı Hira ile bir başına kalan Demet Akalın haciz sonrasında evinin halini instagram hesabından paylaştı ve 'haklı' olarak sitem etti. İşte elleriyle çay servisi yaptığı haciz memurlarının evine yaptıkları!

İnstagram hesabından bu fotoğrafı paylaşan Demet Akalın sitem etti. "Şimdi size ne diyeyim ben, gelen avukat ve icra müdürü hakkında suç duyurusunda bulunacağım. Şu evimin sökemeyip kopardığınız hortumlar bu yağmurda evi su bastırdı..."

TV KLİMA NE VARSA ALACAĞIZ: "Borçlu beyefendinin doğum yapan çocuğuna kızımın altınlarından götürmüştü babası, ben size rica ettim, okulun ilk günü girmeyin odasına dedim. Tv, klima ne varsa alacağız dediniz..."

ÇOCUĞUMUN EŞYALARI PERİŞAN: "Kurutma makinalarını da almışsınız, çocuğumun eşyaları perişan. Ya ben size o gün kendi ellerimle çay servisi yaptım, müdüre güvendim çektim çıktım evden kızımla. Bu evi bu hale getirecek ben size ne yaptım..."