Demet Akalın boşanıyor! İlk hamlesi bakın ne oldu?..

Evine haciz gelmesinin ardından dün boşanmaya karar veren ve bugün Beykoz Adliyesi'nde boşanma davası görülecek olan Demet Akalın harekete geçti. Eşini sosyal medyadan sildi...

Demet Akalın boşanıyor! İlk hamlesi bakın ne oldu?.. - Sayfa 1

Evine haciz gelmesinin ardından dün boşanmaya karar veren ve bugün Beykoz Adliyesi'nde boşanma davası görülecek olan Demet Akalın harekete geçti. Sosyal medya hesaplarından eşi Okan Kurt ile birlikte olan fotoğraflarının hepsini silen Akalın, sosyal medya hesaplarından 'Kurt' soyadını da çıkardı...

Demet Akalın boşanıyor! İlk hamlesi bakın ne oldu?.. - Sayfa 2

Haciz haberleri nedeniyle zor günler geçiren Demet Akalın ve Okan Kurt çifti ayrılık kararı aldı. Çiftin ayrılacağı magazin gündemine bomba gibi düşerken Demet Akalın’ın sosyal medya hesaplarında yaptığı değişiklik dikkatlerden kaçmadı.

Demet Akalın boşanıyor! İlk hamlesi bakın ne oldu?.. - Sayfa 3

Demet Akalın ile Okan Kurt, 23 Nisan 2012'de nikah masasına oturmuş çiftin bu evlilikten Hira isminde bir de kızları dünyaya gelmişti.

Demet Akalın boşanıyor! İlk hamlesi bakın ne oldu?.. - Sayfa 4

Geçtiğimiz yıllarda Okan Kurt'un işleri bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Borçların ödenmemesi üzerine dün çiftin Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi uygulandı.