BIST 1.531
DOLAR 7,46
EURO 9,00
ALTIN 409,84

Demet Akalın ayrılık sonrası ilk kez konuştu: Beni boşa dediği an

Eşi Okan Kurt’tan 2 dakikada boşanan Demet Akalın, dün konser için Antalya’ya giderken havalimanında soruları yanıtladı, kızı Hira'yla ilgili detay ilk kez ortaya çıktı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve Okan Kurt, anlaşmalı olarak 2 dakikada boşandı. Çiftin birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmediği öğrenilirken kızları Hira'nın velayeti anne Demet Akalın'a verildi. Demet Akalın, dün konser için Antalya’ya gitti. Havalimanında soruları yanıtlayan Akalın, “Zor bir süreç. Bu dönemde dört elle işime ve kızıma sarılacağım. Beni onlar toparlayacak” dedi.

HİRA'NIN DEDİĞİNİ DUYUNCA BOŞA DEDİ : Bu arada boşanma kararının detayları da su yüzüne çıkmaya başladı. Çiftin iddia edildiği gibi buna önceden karar vermediği, ayrılığa Kurt’un borçlarından dolayı eve haciz gelmesinin sebep olduğu ortaya çıktı. Odasındaki TV ile bilgisayarı alınan Hira, “Köpeğimi bari almasınlar anne” deyince gözyaşlarına boğulan Demet Akalın o an son kararını verip avukatına “Bizi boşa” dedi.

HİRA'NIN DESTEĞİYLE AYAKTA KALACAK: Demet Akalın, yaşadığı zor günleri işi ve kızı Hira’nın desteğiyle atlatacağını söyledi.

DEMET AKALIN SOSYAL MEDYADAN YANIT VERDİ: Müzisyen ve sosyal medya fenomeni Ata Benli'nin 'Demet Akalın formaliteden boşanıyor diyenler için öyle bir durum artık yok. Araç, tapu, banka hesapları kimin üzerine ise haciz o kişiye gider. Eşinin borcundan dolayı kişinin kendine ait olan mal varlığına kanun gereği el konulamıyor' şeklindeki tweet'ine Demet Akalın cevap yazdı.