BIST 8.094
DOLAR 28,91
EURO 31,79
ALTIN 1.891,23
DÜNYA

Dehşete düşüren kaza! Kamyonun altında metrelerce sürüklendi

Dehşete düşüren görüntü Brezilya'dan... Bir benzin istasyonunda çalışan adam, geri geri süratli bir şekilde gelen kamyonun altında böyle kaldı.

Dehşete düşüren görüntü Brezilya'dan... Benzin istasyonunda çalışan adam, geri geri süratli bir şekilde gelen kamyonun altında böyle kaldı. Metrelerce sürüklenen işçinin sağlık durumu hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. 

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle