DÜNYA

Dehşete düşüren anlar! Bir anda adamın cinsel organını ısırdı

Tam olarak nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde, genç adamın cinsel organının bir yengeç tarafından ısırıldığı görülüyor.

Tam olarak nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde yengeç, bir anda genç adamın cinsel organını ısırdı. Feci halde acı çeken adamın imdadına ise çevredekiler yetişti. İşte genç adamı yengeçten kurtarma operasyonu...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 1 yorum