DÜNYA

Dehşet! Beton mikseri üzerinden geçti

Çin'de kaydedilen görüntülerde, dikkatsiz bir şekilde aracının kapısını açan adam, motosikletli kadına kaza yaptırdı. Dehşet anları güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Çin'de yaşanan bu kazada bir şoförün aracının kapısını dikkatsiz bir şekilde açmasının sonucu neredeyse bir kişinin hayatına mal oluyordu. Aniden açılan araç kapısına çarpan motosikletli o sırada yandan geçen beton mikserinin altında kalmaktan son anda kurtuldu! Kaskı sayesinde hayatta kalan motosikletli kadın ufak yaralarla kurtuldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar