Defne Samyeli photoshopla boyunu uzattı! Sosyal medyada olay oldu!

Defne Samyeli, İstanbullu Gelin dizisine yeniden konuk oldu. Dizinin çekimlerinin yapıldığı köşkün önünde çekildiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Samyeli, photoshopla boyunu uzatmakla suçlandı.

Yayınlandığı ilk günden beri oldukça ses getiren, cuma akşamları ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisi, 3 bölüm sonra final yapacak. Daha önce diziye konuk oyuncu olarak dahil olan Defne Samyeli de yeniden İstanbullu Gelin'de boy gösterecek.

Defne Samyeli'nin de içinde bulunduğu sahnelerin çekimleri önceki gün yapıldı. Samyeli, sosyal medya hesabından dizinin çekimlerinin yapıldığı köşkün önünde çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Bu paylaşım olay oldu. Kullanıcılar Samyeli’ni photoshopla boyunu uzatmakla suçladı.

Samyeli, geçtiğimiz günlerde de kızı Deren Talu ile çıktığı Paris tatilinde şampanyalı fotoğrafını paylaştığı için sosyal medyada eleştiriler almıştı.

Samyeli'nin kızı Deren ile paylaştığı bu fotoğrafa takipçilerinden birçok yorum gelmiş, Samyeli'nin en azından saygılı olması gerektiği söylenmişti.