Defne Samyeli Cem Yılmaz'ı fena zorladı: Toplumun içinde bu kadar...

Defne Samyeli Cem Yılmaz'ı fena zorladı: Toplumun içinde bu kadar...

Ünlü komedyen Cem Yılmaz son filmi Arif V 216,nın kamera arkası görüntülerinden oluşan belgesel için özel bir gece düzenlendi. Geceye Defne Samyel'nin Cem Yılmaz'a sorduğu soru ve ünlü komedyenin verdiği yanıt damga vurdu.

Defne Samyeli Cem Yılmaz'ı fena zorladı: Toplumun içinde bu kadar... - Sayfa 1

Cem Yılmaz’ın son filmi Arif V 216'nın kamera arkası görüntülerinden oluşan Arif V 216, Yapmışlar Ama Nasıl? belgeseli için özel bir gece düzenlendi. Gecede Defne Samyeli sorduğu soru ile ünlü komedyen Cem Yılmaz’ı bir hayli zorladı. Arif V 216, Yapmışlar Ama Nasıl? belgeseli için düzenlenen gecede belgeselden özet görüntüler gösterildi. Belgeselin fragmanı izlendikten sonra soru cevap bölümüne geçildi.

Defne Samyeli Cem Yılmaz'ı fena zorladı: Toplumun içinde bu kadar... - Sayfa 2

Konuklar arasında yer alan Defne Samyeli de sevgilisi Cem Yılmaz’a soru sordu. Samyeli’nin “Filmi izlemek bir yana, filmle kurduğunuz bağa sizin açınızdan tanıklık etmek belgeseli izlerken nasıl bir duygu?” sorusuna Yılmaz esprili bir yanıt verdi.

Defne Samyeli Cem Yılmaz'ı fena zorladı: Toplumun içinde bu kadar... - Sayfa 3

Yılmaz şöyle konuştu: “Filmin kamera arkasında izlerken bir gurur geliyor insana. Biz işimizi yaparken üçüncü göz olamıyoruz. Birisi dışarıdan bize bunu gösterince kendimizi eleştirebiliyoruz. Bu soru evde de sorulabilirdi. Toplumun içinde bu kadar zor soru olmuyor ama. Hiç torpil yok. En zor soruyu seçiyor"

Defne Samyeli Cem Yılmaz'ı fena zorladı: Toplumun içinde bu kadar... - Sayfa 4

Yılmaz, Kadir İnanır’ın, “Ülkenin sinemasını komedyenler kurtaracakmış” sözlerine de isim vermeden göndermede bulundu. Ünlü komedyen, “Belgeselin olumsuz tarafı olabilir. Birçok insan sinemayı bırakabilir. Komedyen değil, özellikle drama oyuncuları için söylüyorum” diye konuştu.