Davetkar kadın benzetmesi olay olmuştu! Aşkım Kapışmak canlı yayında çark etti

'Davetkar kadınlar' benzetmesiyle sosyal medyada büyük tepki toplayan davranış bilimci Aşkım Kapışmak, Kanal D'deki Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına katılarak kadınlardan özür diledi.

Geçtiğimiz günlerde konuk olduğu Eser Yenenler'in programında 'davetkar kadınlar' benzetmesiyle eleştiri oklarının hedefi olan davranış bilimci Aşkım Kapışmak, canlı yayında kadınlardan özür diledi. Kanal D'deki Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa' programının bugünkü bölümüne konuk olan Kapışmak, sözlerini çarpıtıldığını da iddia etti. 

Aşkım Kapışmak Tv8'de ekrana gelen 'EYS Show' adlı programda "Sosyal medyada dudağını büzerek poz veren davetkar kadınlara yürüyemezsin. Çünkü bu kadınlar ya seni afişe eder ya da küfür eder. Bu kadının hedefi başka bir şey. O kadın ya takipçi artırmak için bunu yapıyordur ya da zengin bir adam arıyordur. Zengin miyim diye bakacaksın. Param var mı? Gücüm var mı? Bunlar yoksa hiçbir şekilde yürüme." demişti.

Ünlü davranış bilimci, tepki toplayan sözlerinin ardından canlı yayında kendisini şöyle savundu;

"Oradan kesilmiş bir bölüm var ben orada teşhirci erkek ve kadınları anlattım. Orada erkeklerle alakalı olan kısım kesilmiş. Anlatmak istediğim şey şuydu; sadece bir dakikalık bir şey olduğu için böyle algılandı. DM'den yürüme tabiri var. Bu anlamda Eser, 'erkekler kadınlar çok DM'den yürüyor' dedi...

Ben de orada aşırılıkları anlatıyordum. Sosyal medyada bu amaçlı insanlar var bunu kabul etmek lazım. Kelimelerinin çarpıtılmasına alıştım ama fikirlerim çarpıtılamaz. Bunun için gerçekten üzüldüm...