Daha önce felç olmuştu Ferdi Tayfur'dan bir kara haber daha

Ferdi Tayfur'un başı hastalıklardan bir türlü kurtulamıyor. Şeker hastalığı ve felç olması ile başlayan süreç, Ferdi Tayfur'un karaciğerinden parça alınmasına kadar ilerlemişti. Tüm bunların üzerine Ferdi Tayfur'dan yine herkesi üzen bir haber geldi.

Daha önce felç olmuştu Ferdi Tayfur'dan bir kara haber daha - Sayfa 1

Arabesk müziğin önemli isimlerinden biri olan Ferdi Tayfur'un başı hastalıklardan bir türlü kurtulamıyor. Şeker hastalığı ve felç olması ile başlayan süreç, Ferdi Tayfur'un karaciğerinden parça alınmasına kadar ilerlemişti. Tüm bunların üzerine Ferdi Tayfur'dan yine herkesi üzen bir haber geldi.

Daha önce felç olmuştu Ferdi Tayfur'dan bir kara haber daha - Sayfa 2

Ünlü sanatçı Ferdi Tayfur’a böbrek yetmezliği teşhisi kondu. Sanatçı, ömrü boyunca haftada bir kez diyaliz makinesine bağlanarak tedavi olacak. Daha önce çeşitli sağlık sorunları yaşayan Ferdi Tayfur, adlı sorunlarla da boğuşuyor.

Daha önce felç olmuştu Ferdi Tayfur'dan bir kara haber daha - Sayfa 3

Arabeskin usta ismi Ferdi Tayfur, sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiriyor. Böbrek yetmezliği teşhisi konulan Tayfur, hayatı boyunca haftada bir kez diyaliz makinesine bağlanacağı iddia ediliyor. İstanbul ve Marmaris'teki özel bir hastanede tedavi gören sanatçının bakımını, şimdilik yardımcıları yapıyor.

Daha önce felç olmuştu Ferdi Tayfur'dan bir kara haber daha - Sayfa 4

DAVA MOTİVASYONU; Sağlık sorunlarıyla yüzleşen Tayfur'a en büyük motivasyon, geçtiğimiz yıllarda kaybettiği villa davasının kendi lehine sonuçlanması oldu. Şarkıcının Marmaris'teki arazisi üzerine yaptırmak istediği villalarda sorun çıkmış; Tayfur müteahhit ve taşeron firmayla davalık olmuştu. Davaların lehine sonuçlanması, zor günler geçiren Tayfur'a büyük motivasyon olmuş. Sabah