BIST 1.331
DOLAR 7,77
EURO 9,44
ALTIN 458,57

Cüzdanla olay yaratmıştı Burcu Esmersoy'dan açıkladı 'hesabı erkek öder'

'Erkek arkadaşınız yanınızdayken cüzdana ihtiyacınız yok' sözleri ile günlerce konuşulan Burcu Esmersoy, konu hakkında ilk açıklama yaptı. Peki Burcu Esmersoy, cüzdan sözlerini nasıl savundu? İşte Burcu Esmersoy'un o cevabı.

Sunucu Burcu Esmersoy uzun süredir ekranlarda yok ancak adından söz ettiriyor son günlerde. Özellikle Youtube kanalından paylaştığı bir video da sarf ettiği sözler çok konuşulmuş ve çok tartışılmıştı. Burcu Esmersoy'un cüzdan sözlerinin ardından Burcu Esmersoy'dan ilk açıklama geldi. Bakın Burcu Esmersoy durumu nasıl açıkladı.

AÇIKLIK GETİRDİ; Köşe yazarı Onur Baştürk, Burcu Esmersoy'u arayarak çok tepki çeken bu sözlerini sordu ve karşılığında "Tepkiler anlayamıyorum. O bir ilk buluşma videosu. İlk buluşmada hesabı erkek öder, bu bir görgü kuralıdır. Dünyanın her yerinde böyle. Bunun kadın-erkek eşitliğiyle ne ilgisi var?" cevabını aldı.

INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI; olayın ardından sosyal medya hesabından herhangi bir açıklama yapmayan Burcu Esmersoy, ilk kez bu esprili paylaşımı yaptı. Söylediği sözler üzerie yapılan bu paylaşım, sosyal medya da çok konuşulmuştu.