BIST 1.331
DOLAR 7,77
EURO 9,45
ALTIN 457,74

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Pazartesi günü Giresun'da olacağım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı sonrası Üsküdar'daki Nato Taksi durağına gidip vatandaşlarla sohbet etti. Erdoğan, pazartesi günü Giresun'u ziyaret edeceğini duyurdu...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazını Büyük Çamlıca Camisi'nde kıldıktan sonra Üsküdar Nato taksi durağını ziyaret etti. Erdoğan, burada vatandaşlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi. Erdoğan, "Giresun birçok ilçesiyle büyük bir felaket yaşadı. Rabbim yardımcıları olsun, nasipse pazartesi günü Giresun'da olacağım." dedi. Erdoğan Cuma çıkışı yaptığı konuşmada da "Her alanda müjdelerin devamı gelecek, geliyor" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Nato taksi durağını ziyaret etti. Erdoğan, burada vatandaşlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Espiye ilçesine bağlı Erincek köyünde incelemelerde bulundu, vatandaşların taleplerini dinledi. Pakdemirli, daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı cep telefonu ile aradı.

Erdoğan, Espiye'nin Ericek köyündeki vatandaşlara, İstanbul'daki Büyük Çamlıca Camisi'nden en kalbi selamlarını ve sevgilerini ilettiğini söyledi. Giresun'un birçok ilçesiyle büyük bir felaketi yaşadığını ifade eden Erdoğan, şöyle konuştu:

"Rabb'im yar, yardımcıları olsun. Nasip olursa inşallah pazartesi günü ben de Giresun'da olacağım. Oraya gelip şu son durumları yerinde, birlikte bir etüt edelim diyorum. Şu an itibariyle verilen destekler bir yana vereceğimiz destekleri yine sizlerle paylaşacağız. İnşallah en az hasarla sürece atlatmış olacağız."