Çukur'un son bölümü nefes kesti! Sürpriz bir ayrılık daha!

Çukur'un son bölümü nefes kesti! Sürpriz bir ayrılık daha!

Show Tv'nin severek izlenen dizisi Çukur, 65. bölümüyle herkesi ekranlara kitledi. Son sahnesinde Rıza Kocaoğlu'nun canlandırdığı Aliço'yu Yücel kaçırdı. Aliço, diziye veda mı ediyor?

Çukur'un son bölümü nefes kesti! Sürpriz bir ayrılık daha! - Sayfa 1

Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur 65. son bölümüyle 13 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana geldi. 27 Mayıs Pazartesi akşamı sezon finali yapacak olan Çukur'un son bölümünde sürpriz bir ayrılık yaşandı. 

Çukur'un son bölümü nefes kesti! Sürpriz bir ayrılık daha! - Sayfa 2

Yücel'i tuzağa çekmek için her şeyi planlayan Yamaç, Kemal ve Metin’e saklanmasını söyleyip haber bekledi. Mekanda tüm bunlar olurken herkesten gizli buluşma noktasına giden Aliço, bir tepeye çıkıp Uluç’u izledi. Buluşmanın tuzak olduğunu anlayan Yücel ise mekana sadece arabasını yolladı.

Çukur'un son bölümü nefes kesti! Sürpriz bir ayrılık daha! - Sayfa 3

Bir şeylerin ters gittiğini anlayan Yamaç ise, Uluç’un vurulması ile neye uğradığını şaşırdı. Aliço’nun yakınında ortaya çıkan Yücel ve Remzi ise Aliço’yu bayıltarak kaçırdı. Böylece Çukur'da Uluç'u canlandıran usta oyuncu Serhat Özcan diziye veda etti.

Çukur'un son bölümü nefes kesti! Sürpriz bir ayrılık daha! - Sayfa 4

Yücel’in tuzağı anlayıp Uluç’u indirmesi ile planı bozulan Yamaç’ı kötü bir sürpriz daha bekliyor. Aliço’nun keskin nişancı tüfeğinin altındaki siyah mektubu bulan Kemal ve Metin hiç zaman kaybetmeden Yamaç’ın yanına koşuyor.