Çukur'un kilit ismi kadrodan ayrıldı veda mesajı izleyiciyi çıldırttı

Show TV'de yayınlanan Çukur'un önceki akşam yayınlanan 58. bölümü nefesleri keserken dizinin son sahnesinde izleyicinin şoke olduğu bir ölüm gerçekleşti.

Her Pazartesi Show TV'de izleyicisiyle buluşan Çukur dizisi, dün akşam yayınlanan bölümüyle yeni gelişmelere sahne oldu. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Dilan Çiçek Deniz gibi ünlü isimlerin bulunduğu Çukur dizisinin 2. sezonuna Karakuzular dahil olmuş ve Çeto ile Mahsun, Koçovalıların adeta belalısı haline gelmişti.

Ancak yayınlanan 58. bölümü büyük heyecanla izlenen Çukur'un son sahnesinde beklenmeyen bir ölüm gerçekleşti. Mahsun, Çeto'nun organ ticareti yaptığını öğrenmesinin ardından büyük hayal kırıklığı yaşamıştı. İntikam isteyen Mahsun, Koçovalılar'dan kaçan Çeto'ya Yamaç, Salih ve Cumali'nin gözleri önünde kurşun yağdırdı. 

Böylece Çeto, kendisine "anam-babam" diye hitap eden Mahsun tarafından öldürülerek diziden ayrıldı. Çeto karakterine hayat veren Erkan Avcı, ölümünün üzerine sosyal medyadan bir veda mesajı paylaştı.

Bu fotoğrafı paylaşan Erkan Avcı, "Çeto için yolun sonu;benim için başka bir yolun başlangıcı.." diyerek şu notu düştü:  Teşekkür etmem gereken insanlar var, reji vereninden çay verenine kadar sağolun varolun.