Çukurova'nın Züleyha'sı estetik harikasıymış! Hilal Altınbilek eski haline bakın

Son günlerin konuşulan isimlerden biri Hilal Altınbilek'in ekranlardan taşan güzelliği dillerde. Peki genç oyuncunun aslında birçok operasyon geçirdiğini biliyor muydunuz?

Hilal Altınbilek estetiksiz hali görenleri şaşırttı. Her haliyle güzel görününen son günlerin başarılı oyuncuxcu Hilal Altınbilek, yüzümde hiçbir estetik oprerasyon yok diyerek dikkatleri üzerine çekmişti.

Şu sıralar Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Hilal Altınbilek'in sadece dişlerini yaptırmakla kalmadığı ortaya çıktı. Elmacık kemiklerini aldıran, dudaklarına dolgu yaptıran Hilal Altınbilek yepyeni bir görünüme sahip olmuş. İşte Hilal Altınbilek'in estetiksiz hali...

Güzel oyuncu verdiği bir röportajda hakkındaki estetik iddiaları için de şunları söylemişti: "Sadece dişlerimi yaptırdım. Dişlerimin eskiden geride olması, şimdi hafif öne doğru gelmesi bütün çene ve ağız yapımı değiştirdi."

Bir Zamanlar Çukurova'nın güzel oyucusu Hilal Altınbilek estetiksiz hali merak konusu oldu. Sadece dişlerimi yaptırdım diyen Hilal Altınbilek'in birçok operasyon geçirdiği ortaya çıktı. Elmacık kemiklerini aldıran Hilal Altınbilek, aslen İzmirli ve 1991 doğumlu. İşte Hilal Altınbilek'in estetiksiz hali...