MEDYA

Çukur'da İdris ve Vartolu işbirliği nefes kesti!

Çukur dizisinin 21 Mayıs Pazartesi yayınlanan 30. bölümünde İdris Koçovalı kendi mahallesinde kahvehanede silahlı adamlar tarafından rehin alındı. Vartolu, babası İdris'i yaptığı planla kurtarmayı başardı

Sezon finaline hazırlanan Çukur dizisi 30. bölümüyle Show TV'de ekrana geldi. Çukur son bölümde; Yamaç ve adamları mahsur kaldıkları soğuk hava deposundan kurtulurken, kahvede rehin tutulan İdris Koçovalı ve Vartolu Saadettin işbirliği gerçekleştirdi.

Soğuk hava deposunda kapana kısılan Yamaç, Selim, Emmi ve Paşa yaşam savaşı verken, kurtulmak için akıllarına bir fikir gelir. Depoda bir kasa bulurlar ve onu açarlar. Tüpü patlatarak kapıyı açarlar. Teknedeki adamları ortadan kaldırırlar. Bu olaylat yaşanırken Selim'in mal aldıkları adamlarla iş birliği yaptığı ortaya çıkar. Kahveye silahlı adamlar geliyor ve İdris Koçovalı'yı tehdit ediyorlar. Vartolu kahvede bir terslik olduğunu anlayınca içeri girmenin bir yolunu arıyor ve başarıyor. Vartolu olanları anlamaya çalışıyor. Silahlı adamlar fidye istiyor ancak İdris Koçovalı o parayı vermeyeceğini söylüyor. Vartolu fidyecileri ikna etme çabalarına giriyor, adamların üstesinden geliyorlar.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar