Çukur dizisinin yeni sezonunda Karakuzular çok kötü şeyler yapacak!

Show Tv'nin efsane dizisi Çukur'un 2. sezonu 17 Eylül 2018'de başlıyor. Çukur'un yeni sezonuyla ilgili Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan bomba detaylar paylaştı.

Çukur dizisinin yeni sezonunda Karakuzular çok kötü şeyler yapacak! - Sayfa 1

Show TV ekranlarının Ay Yapım imzalı sevilen dizisi Çukur'un yeni sezonu 17 Eylül Pazartesi akşamı başlayacak. Yayınladığı tanıtım ve fragmanlarla hayranlarında büyük bir heyecan yaratan Çukur'da en merak edilenlerden biri Karakuzular olmuştu. Peki yeni sezonda Çukur izleyicisini nasıl bir hikaye bekliyor ? İşte Oya Doğan'ın Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan’dan Çukur'un yeni sezonuna dair aldığı tüyolar...

110
Çukur dizisinin yeni sezonunda Karakuzular çok kötü şeyler yapacak! - Sayfa 2

Çukur’un yeni sezonuna 17 Eylül’de başlıyoruz. Ve öyle bir senaryo geldi ki, izleyici ekrana yapışacak diye düşünüyorum. Senaristimiz Gökhan Horzum şöyle bir matematik kurmuş: Önce Karakuzular’ın ne kadar güçlü ve acımasız olduğunu göreceğiz ve Cumali’yle tanışacağız.

210
Çukur dizisinin yeni sezonunda Karakuzular çok kötü şeyler yapacak! - Sayfa 3

Cumali karakterini de Necip Memili canlandıracak. Bu sezonun ilk iki bölümünde sezon finaline giden yolu izleyeceğiz. Bu öyle bir şekilde anlatılmış ki, seyirci de kim öldü, kim kaldı diye izleyecek. Kısacası sezonun ilk iki bölümünde seyirci çok iyi bir senaryo matematiğiyle karşılaşacak. Çok lezzetli bir sezon olacak.

310
Çukur dizisinin yeni sezonunda Karakuzular çok kötü şeyler yapacak! - Sayfa 4

2. SEZON FRAGMANI YAYINLANDI: 17 Eylül Pazartesi ekranlara gelecek olan Çukur dizisinin yeni sezon tanıtımının ardından yeni sezon ilk bölüme dair yeni bir fragman daha yayınlandı. Fragmanda Çukur'un kasvetli ve kaotik atmosferi göz çarpıyor. Öte yandan Kemal'in içler acısı hali dikkat çekerken, Mahsun’un “Burası senin çukurun değil oğlum, burası bizim çukurumuz!” sözleri hız kesmeyecek mücadeleden ipuçları veriyor.

410