Çukur Baykal Bey yaşıyor mu Gizemli adam kim?

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur dizisi izleyicisini büyük merak konusu sardı. Baykal Bey yaşıyor mu, Burak Sergen diziye geri dönecek mi? İşte Çukur'da merak edilen son gelişmeler.

Show TV'nin fenomen dizisi 

Çukur dizisi bu sezonda bomba gibi devam ediyor. Burak Sergen tarafından canlandırılan ve ilk sezon zekasıyla izleyicide büyük etki yaratan Baykal Bey’in lider olduğundan şüpheleniliyor ama bu yanlış..

Yamaç karakteriyle çeşitli akıl oyunlarına giren Baykal Bey, Vartolu Saadettin’in desteğiyle alt edilmişti. Kara kuzuların gelmesiyle işler iyice karışmış olsa bile, Baykal Bey’in ilk sezondaki kötü adam etkisi izleyicinin üzerinden hala atılamamıştı. Dizinin 52. bölümünde Baykal Bey’in adının geçmesi izleyicinin aklına “Baykal Bey yaşıyor mu?” sorusunu getirdi. Kötü karakterimizin diziye dönüp dönmeyeceği sosyal medyada tartışmalar başlattı. Bir kısım döneceğini düşünürken bir kısım Ay yapım imzalı Çukur dizisinin bu tarz şaşırtmaları sevdiğini savunuyor.

Burak Sergen şu an da TRT’de yayınlanan Halka dizisinde yer alıyor. Bu yüzden Çeto'nun Baykal Bey diye konuştuğu oğlu Nazım olabilir. Gizem konusu şimdilik devam edecek. 

Baykal Bey karakteri önümüzdeki bölümlerde ortaya kim olduğu çıkacaktır henüz belli değil.