BIST 1.414
DOLAR 8,71
EURO 10,38
ALTIN 495,84
MEDYA

Çukur 41. bölüm fragmanı: 2. sezon 8. bölüm

Çukur dizisi 41. yeni bölüm (2. sezon 8. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur 41. yeni bölümüyle 5 Kasım 2018 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çukur 41. yeni bölüm (2. sezon 8. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? Çukur 5 Kasım 2018 Pazartesi akşamı Show TV'de...

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bir Litre Gözyaşı 5. bölüm fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
PKK destekçisi 700'den fazla siteye hacker darbesi
Bakan Varank'tan heyecanlandıran video!
Kadın yolcu şoföre saldırdı: Otobüs köprüden uçtu!
Okulda korkunç olay! Kız arkadaşının attığı yumrukla...
Erkenci Kuş 18. bölüm 2. fragmanı
Yeni Gelin 60. bölüm 2. fragmanı
İkizler Memo - Can 2. bölüm 2. fragmanı
Kalk Gidelim 44. bölüm 2. fragmanı
Yorumlar