BIST 9.814
DOLAR 32,36
EURO 34,43
ALTIN 2.438,65
MEDYA

Çukur 33. bölüm sezon finali: Nefes kesen Yamaç-Emrah kavgası

Çukur 33. bölüm sezon finalinde nefes kesen Yamaç-Emrah kavgası... Çukur'un bu hafta 11 Haziran 2018 Pazartesi akşamı yayınlanan 33. son bölümünde neler oldu?

Çukur 11 Haziran 2018 Pazartesi akşamı yayınlanan 33. sezon finali bölümünde Sena'ya yanlış ilaç verildiğini öğrenen Yamaç, Ezgi'yi sorgulamak için muayenehanesine gidiyor. Kimseyi bulamayan Yamaç, Ezgi'yi arıyor. Ezgi'yi yakalayıp sorgulayan Yamaç, Sena'ya yanlış ilaç verenin Emrah olduğunu öğrenince soluğu hemen yanında alıyor. Yamaç kısa süreliğine bayılsa da Emrah'ın kendisine yaşattıklarını hatırlayıp ayağa kalkıyor.

Çukur’da büyük sezon finalinde fırtına son kez kopacak ve Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kalacak. Oğlu Selim’in ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukur’u Vartolu’ya bırakacak. Yamaç, savaşmaya devam ederken Akşın ve Celasun’un düğünü Koçovalılar için bir nefes olacak. Tansiyonun yüksek olacağı sezon finalinde Çukur’un her karakterinin kendi finali ise büyük şaşkınlık yaratacak.

Sitene Ekle