MEDYA

Çukur 27. yeni bölüm özel sahne

Show TV'nin reyting rekortmeni Çukur dizisi 27. yeni bölümünden çok özel bir sahne yayınlandı. Çukur 27. yeni bölümüyle 30 Nisan 2018 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çukur 27. yeni bölümünden çok özel bir sahne yayınlandı; Çukur 27. yeni bölümüyle 30 Nisan 2018 Pazartesi akşamı Show TV'de...

Çukur 23 Nisan 2018 Pazartesi akşamı yayınlanan 26. bölümünde: Vartolu, Nazım ve Emrah arasında kurulan ittifak yeni bir mücadelenin başlangıcı olur. İdris Koçovalı, Vartolu’nun önünde sadece iki seçenek bırakmıştır; Vartolu ya Salih Koçovalı olup Saadet’le evlenebilecektir ya da Vartolu olarak karşısına tüm Çukur’u alacaktır. Ancak İdris, beklenmedik bir sürprizle karşılaşacaktır. Çukur’un bazı erkekleri Vartolu’nun yanında yer almaktadır. Yamaç, bu güç birlikteliğinin neler getireceği konusunda endişelenirken; Sena da harekete geçer ve beklenmedik birinin kapısını çalar. Tüm dengelerin tamamen değiştiği Çukur’da yaşanacak büyük bir tehlike ise başta Yamaç olmak üzere pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecektir.

Sitene Ekle
Yorumlar