BIST 1.325
DOLAR 7,87
EURO 9,51
ALTIN 461,45
MEDYA

Çukur 26. yeni bölüm özel sahne

Show TV'nin reyting rekortmeni Çukur dizisi 26. yeni bölümünden çok özel bir sahne yayınlandı. Çukur 26. yeni bölümüyle 23 Nisan 2018 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çukur 26. yeni bölümünden çok özel bir sahne yayınlandı; Çukur 26. yeni bölümüyle 23 Nisan 2018 Pazartesi akşamı Show TV'de...

Çukur 16 Nisan 2018 Pazartesi akşamı yayınlanan 25. bölümünde: Çukur’da yeni taraflar oluşur. Sultan’ın vurulması, Koçovalılar ile Vartolu-Medet arasındaki mücadeleyi kızıştırır. Bacakları tutmayan Sultan’ın kararı nettir; onu bu hale getiren Medet öldürülecektir.

Sultan ile Medet’in yüzleşmesinde çekilen silah, gerilimi tırmandıracak. Sultan ile Medet arasında kalan Yamaç’ın ne yapacağı ise merakla beklenecek. Yaşanılan üzücü olaylar, Koçovalı Ailesi’ni uzun zaman sonra aynı sofrada buluşturur.

Sultan’ın durumundan ötürü günah keçisi ilan edilen Vartolu ise gözünü karartır ve yeniden eski güçlü günlerine dönmek üzere adım atar. Nazım ve Emrah ile görüşen Vartolu’nun seçeceği taraf beraberinde geçmişte yaşanan mücadeleyi yeniden alevlendirir.

Sitene Ekle
Yorumlar