BIST 1.321
DOLAR 7,99
EURO 9,50
ALTIN 463,85

Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'inden olay hareket!

Kanal D'nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın'ın 58. yeni bölüm fragmanına geçtiğimiz günlerde Seda Sayan'ın da katıldığı kayan yıldızlar akımı damgasını vuracak. Çaycı Hüseyin'in okey taşları ve ıstakayla verdiği poz çok konuşulacak.

Kanal D'de ekrana gelen, Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Günenç ve Volkan Severcan gibi birçok başarılı oyuncuyu bünyesinde bulunduran Çocuklar Duymasın'ın 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 21 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak olan dizinin tanıtımına ise Çaycı Hüseyin'in kayan yıldız pozu damgasını vurdu.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Seda Sayan, bir reklam kampanyası için yaptığı Instagram’ın yeni akımı #fallingstars hareketiyle magazin gündeminde epeyce konuşulmuştu. Tüm dünyadaki starların son dönemdeki gözdesi olan ve milyonlarca Instagram kullanıcısının düşme konseptli farklı fotoğraflarının paylaşılmasına, bu kez Çocuklar Duymasın da katıldı.

Yeni bölümde Hüseyin’in kahvede okey tahtası çay tepsisi ve bardaklarla yerde verdiği poz, dikkat çekecek. Dizinin eğlenceli ve komik sahnesinde Hüseyin, Seda Sayan duruşuyla konuşulacak.

ÇOCUKLAR DUYMASIN'IN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanında Haluk’un gizli gizli yaptığı telefon görüşmeleri Meltem’in dikkatini çekmeye başlar. Haluk, bu durumu asla Meltem’in duymasını istemez ancak Meltem bu işin peşini bırakmaz. Haluk’un telefonu çalar ve arayan kişi bir doktordur.