CNN Türk'te Şirin Payzın bombası! 24 yıl önceki haline bakın!

CNN Türk Televizyonu'nda program sunuculuğu yapan Şirin Payzın kanalla yollarını ayırdı. Peki kimdir Şirin Payzın CNN Türk'ten önce hangi kanallarda çalıştı.

CNN Türk'te Şirin Payzın bombası! 24 yıl önceki haline bakın! - Sayfa 1

Hürriyet ve Posta gazeteleri ile birlikte Demirören Medya Grubu'na devredilen CNN Türk'te yaprak dökümü sürüyor. Demirören grubu bu kez "Ne Oluyor?" programının yapımcısı ve sunucusu Şirin Payzın ile yollarını ayırdı. Şirin Payzın kurulduğu günden beri CNN Türk'te çalışıyordu. Yani tam 19 yılını bu kanala verdi.

115
CNN Türk'te Şirin Payzın bombası! 24 yıl önceki haline bakın! - Sayfa 2

ŞİRİN PAYZON BOMBASI : CNN Türk el değiştirdikten sonra bir çok isimle yollarını ayırdı. Bu isimlerin çoğunluğu da ekran yüzleri oldu. Son isim ise CNN Türk'te kurulduğu günden beri çalışan Şirin Payzın oldu. Demirören grubu Aydın Doğan'dan kanalı satın aldığı günden beri Şirin Payzın'ı ekrana çıkarmıyordu. Sonunda bomba bügün patladı. Şirin Payzın ile yolların ayrıldığı öğrenildi.

215
CNN Türk'te Şirin Payzın bombası! 24 yıl önceki haline bakın! - Sayfa 3

EŞYALARINI TOPLAYIP GİTTİ: Sosyal medyaya yansıyan ilk haberler ünlü sunucunun kovulduğuna ilişkin oldu. Ancak Şirin Payzın ile CNN Türk'ün yol ayrılığının karşılıklı el sıkışarak gerçekleştiği öğrenildi. Şirin Payzın'ın, Demirören Medya Center'daki odasını boşalttığı ve çalışma arkadaşlarıyla vedalaştığı söyleniyor.

315
CNN Türk'te Şirin Payzın bombası! 24 yıl önceki haline bakın! - Sayfa 4

ÖMRÜNÜ VERDİ : Şirin Payzın bu fotoğrafın çekildi 1994-1999 yılları arasında ATV ana haber bülteni kadrosunda diplomasi muhabirliği yaptıyordu. CNN Türk kurulunca bu haber kanalına geçti ve 7 aylık bir ara dışında kesintisiz çalıştı.

415